Luck 2009
Ruské kolo
Herna
Herna
img00010.jpg

Tuto mini hernu jsem v Lucku vyfotil 13. května, týden po tom co (7.května) v Dněpropetrovsku na západní Ukrajině explodoval v herně v přízemí čtyřpatrové budovy výherní automat. V prostorách herny byli v té době přítomni fotbaloví fanoušci, kteří se sešli aby sledovali v televizi semifinálové utkání Ligy mistrů mezi Barcelonou a Chelsea. Při následném požáru na místě zahynulo devět lidí, desátý zemřel v nemocnici, dalších jedenáct lidí bylo zraněno.

Případ vzbudil velkou pozornost, na místo odjela premiérka Ukrajiny Timošenko a v následujících dnech byly do doby prošetření neštěstí uzavřeny všechny herny v zemi.

Provozování heren je na Ukrajině velký busines, jejich majitelé musejí platit zvláštní poplatky, které podnikatelé v jiných oborech neplatí, ale jinak nejsou herny nijak zvláštně regulovány nebo kontrolovány a najdete je téměř na každém rohu.

Přidat komentář

Jméno:
E-mail:
Web:
Komentář:
Kód:
Nadřazená stránka: Luck 2009 - rozcestník fotogalerie. Copyright © 2009, Ukrajina.TV. Jakékoliv použití fotografií nebo textu bez souhlasu autora je zakázáno!