Mykolajiv 2008
Pivní stany
img00007.jpg

V létě vyrůstá v ulicích ukrajinských měst, parcích a oddychových zónách a jiných možných i nemožných místech velké množství pivních stanů.

Někdy se pivo točí přímo v těchto pestrobarevných letních hospodách, jindy, v případě menšího „průtoku“ se pivečko natáčí třeba v přilehlém obchodě s potravinami a do stanu si jej musíte donést sami.

Pivní stany mívají někdy velmi dobrou atmosféru, ale často pouze chemický záchod v velmi špatném stavu nebo přístupný pouze pro úředníky tyto provozy kontrolující. Doporučuji proto před usednutím k vychlazenému pivnímu moku zvážit jak daleko od stanu nějaký přírodní koutek vhodný pro vykonávání „lidských potřeb“.

Na této fotce jsou pivní stany 2, žlutý a téměř neviditelný zeleno bílý. V jednom se točilo pivo ze Lvova a v druhém pivo ze Lvova, ale z konkurenčního pivovaru. Ani nevím kolik těch pivovarů vlastně ve Lvově je. Oba stany byly večer téměř plné, v obou byla vynikající atmosféra, v jedno více rokovější a v druhem jakoby víc „dělnická“, pivo super, taranka taky, ceny nizoučké. Ulevit jste si museli ovšem pod volným nebem. Komu by to však vadilo? Mi tedy rozhodně ne.

Přidat komentář

Jméno:
E-mail:
Web:
Komentář:
Kód:
Nadřazená stránka: Mykolajiv 2008 - rozcestník fotogalerie. Copyright © 2008, Ukrajina.TV. Jakékoliv použití fotografií nebo textu bez souhlasu autora je zakázáno!